Телефон: 497-73-13

2017-2018 н.р.

Останній дзвінок. Ура! Канікули!

31.05.2018р. Відбулася урочиста лінійка присвячена закінченню навчального року. Нагородження відмінників, переможців олімпіад та конкурсів, танцювальні номери від учнів початкової та середньої ланки, вальс випускників і, нарешті, останній дзвінок, що лунає з рук наймолодших та найстарших вихованців. Ура канікули! До нових зустрічей.

30.05.2018р. Свято «Прощавай, початкова школа!»

День вишиванки.

17.05.2018р. Традиційно у школі відзначають День вишиванки. Всі учні та вчителі як і в попередні роки провели флешмоб. Учні початкових та середніх класів танцювали під пісню «Моя сорочка вишиванка», повторюючи рухи за старшокласниками. На шкільному стадіоні панувала атмосфера свята та шквал позитивних емоцій.

Вечір відпочинку для батьків

10.05.2018р. Традиційний вечір відпочинку для батьків у цьому році був присвячений Дню матері. Учні виступами привітали матусь та показали свої таланти найріднішим у світі людям.

08.05.2018р. День пам’яті та примирення.

Конкурс «Спідкубінг»

03.05.2018р. Захоплюючий конкурс «Спідкубінг».

Результати конкурсу:
I місце – Придибайло Павло (6-Б клас);
II місце – Хістов Микита (5-Б клас);
III місце – Пелешок Ілля (7-А клас).

День Довкілля у школі

21.04.2018р. Вчителі, батьки та учні вийшли на суботник.

Вихованці дитячих садочків у гостях у школярів

18.04.2018р. нашу школу відвідали садочки, для яких учні 4-х класів підготували концертну програму.

День цивільного захисту

День козака у школі

27.03.2018р. у школі відбувся День козака, який став заключним етапом проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Відзначаємо День води у школі

22.03.2018р. З метою проекту «Сталий розвиток » (екологічне виховання) учні школи разом із вчителем біології Дзуєнко З.О. переглянули учнівські презентації, стіннівки, відеофільми про важливість водних ресурсів для підтримання життя на планеті Земля.

Свято краси та здоров’я у школі

20.03.2018р. Дослідно-експериментальний проект «Навчання в русі». Учні початкової школи взяли участь у конкурсі « Свято краси та здоров’я». Переможці – учні 2-А класу (класовод Масіна О.М.), які представляли нашу школу у відповідному конкурсі міського рівня

Лекція «Як ти дорослішаєш»

12.03.2018р. учні нашої школи ознайомилися з освітньою програмою «Як ти дорослішаєш». Проект відбувся за підтримки Інстинуту модернізації освіти Міністерства освіти і науки України кафедри дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім.. П. Л. Шупика.

З ученицями 6х -8х класів спеціаліст провела урок «Особиста гігієна для дівчаток-підлітків», де давала відповіді на всі поставлені запитання. Приємним завершенням лекції стало те, що кожна дівчина отримала в подарунок щоденник для особистих спостережень «Як ти дорослішаєш».

Концерт та привітання до Міжнародного жіночого дня

07.03.2018р. Cвято весни у школі

Музично-поетичний захід до Дня Святого Валентина

14.02.2018р. Учні старших класів презентували різні грані любові за допомогою відеороликів, поезії та музичних номерів. Зокрема: 11-А клас – любов як найвище почуття, що надихає на творчість та подвиги; 9-А клас - перше кохання; 10-Б клас – батьківська любов; 10-А клас – вічне взаємне кохання.

Тематична конференція «Ти – людина, громадянин, отже маєш права»

13.12.2017р. для учнів 7-х, 8-х класів десятикласники провели захід про права дитини. Крім пізнавальної інформації, глядачі отримали задоволення від творчих виступів старшокласників.

Захід «В ніч на Андрія»

12.12.2017р. учні 9-А класу виступили для восьмикласників з театральною композицією «В ніч на Андрія», у якій відтворили звичаї та традиції українського народу.

Захід «Мій Сковорода»

На заході «Мій Сковорода», який відбувся 11.12.2017р., юні художники, учні 7-х-11-х класів, представили своє бачення українського філософа Григорія Сковороди, зобразивши його в різних іпостасях: туриста, козака, астронома, індійця і навіть Ван Гога. Автори кращих робіт були нагороджені грамотами.

Зустріч зі шкільним поліцейським «Кібербулінг. Права дитини»

11.12.2017р. учні 5-х, 6-х класів спілкувались зі шкільним поліцейським про права дитини та безпеки в інтернеті.

Захід «Основи інформаційної безпеки держави» до Дня Збройних Сил України

04.12.2017р. курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провели профорієнтаційну бесіду з учнями 10-А, 10-Б та 11-А класів.