Центральний вхід
Наша адреса: м. Київ,
вул. Академіка Івана Каблукова, 14
Поштовий індекс: 03065
Електронна пошта: 161sch@gmail.com
Телефон: (044)497-73-13

2019-2020 н.р.

День Соборності в школі

22 січня 2020 року у СЗШ 161 відбулися заходи єднання до Дня Соборності України.


Вечорниці на Андрія

13 грудня 2019 року у СЗШ 161 відбулися Вечорниці. Цікаве, веселе і смачне свято для учнів 8-11 класів.


Концерт капелли бандуристів України

20 листопада 2019 року у СЗШ 161 з нагоди Дня Гідності України відбувся концерт солістів Національної заслуженої капелли бандуристів України імені Г.І. Майбороди.


Проект "Усевітній День Гідності"

21 листопада учні 10 - 11 класів та вчителі 161 школи долучилися до незалежного соціального політично і релігійно нейтрального проекту" Усесвітній День Гідності" та провели дискусію за матеріалами міжнародного фонду Global Dignity.


Козацькі забави

11.10.2019 року напередодні Свята Українського Козацтва у середній загальноосвітній школі № 161 м. Києва відбувся традиціний захід для учнів 9-11 класів "Козацькі забави"


Посвята в козачата

11.10.2019 року напередодні Свята Українського Козацтва у середній загальноосвітній школі № 161 м. Києва відбувся традиціний захід для 5тикласників "Посвята в козачата"

Проект "Школа без булінгу, сім'я без насильства - 365!"

23.09.2019 року у середній загальноосвітній школі № 161 м. Києва стартував проект «Школа без боулінгу, сім’я без насильства – 365!». Головна мета проекту – формування в школі безпечного середовища та толерантних стосунків між усіма учасниками навчально-виховного процесу.
А ще у період з 23 по 27 вересня у школі пройдуть уроки добра та уроки дружби, зустрічі учнів та батьків за шкільним поліцейським, моніторингове дослідження «Що ти знаєш про боулінг» для 5-11 класів.
Пам’ятаймо, що школа це територія безпеки для дітей та відповідальності для дорослих.


Олімпійський урок

19.09.2019 року в нашій школі відбувся Олімпійський урок для учнів 2-4 класів. До нас у гості завітали чотириразова чемпіонка Європи, срібна призерка Чемпіонату Світу, дворазова призерка Універсіади, срібних призер Перших Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі, заслужений майстер спорту з тхеквондо ВТФ Ромолданова Ірина і випускниця нашої школи 2005 року, багаторазова чемпіонка України, бронзова призерка Гран Прі, чемпіонка Європи, майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України з тхеквондо Сорока Ганна.


2018-2019 н.р.

День цивільного захисту

23.04.2019 року в нашій школі відбувся День цивільного захисту.


Свято "Краса та здоров'я"

23.03.2019 року в нашій школі відбулося традиціне спортивно-танцювальне свято "Краса та здоров'я" для учнів 1-4 класів. Найяскравішими, синхронними, артистичними виявились команди "Вітамінка" (1-А клас) та "Соняхи" (3-Б клас).
Та найбільше овацій прозвучало на честь виступу матусь учнів 3-А і 3-Б класів.
Особливою прикрасою свята став виступ лауреата Всеукраїнських конкурсів артистів цирку учениці 8-Б класу Хістової Вероніки иа команди юних черлідерів "Cher-team".


Шевченківське свято

11.03.2019 року учні 3-Б класу СЗШ №161 Солом'янського району м. Києва під керівництвом класовода Бондарчук А. М. для учнів 3—4 класів провели цікавий виховний захід «Іду з дитинства до Тараса». Цей захід був присвячений 205-річчю з дня народження геніального українського поета — Тараса Григоровича Шевченка, метою якого було ознайомити з життєвим та творчим шляхом поета, викликати бажання читати поезію Кобзаря, виховувати почуття любові до світлого образу поета —мислителя, вшанувати пам'ять великого пророка.


До нас завітали вихованці дитячих садочків

01 березня до нашої СЗШ 161 Солом'янського району м.Києва завітали вихованці дитячих навчальних закладів 396, 425, 380 та 334. Для майбутніх першокласників 4-А клас під керівництвом вчителя Гринькової В.Д. провели цікавий літературно- музичний захід "Світ професій". Мета заходу: розширити знання вихованців та учнів 3-4 класів про світ професій, викликати почуття поваги до всіх професій та виховувати у кожної дитини сумлінність, старанність та працьовитість. Діти підготували пісні, сценки, вірші та гуморески. Вихованці садочків, учні 3-4 класів отримали багато корисної інформації про необхідність кожної професії та з чудовим настроєм поверталися до своїх садочків.


Захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, формування у школярів ціннісного ставлення до України та виховання патріота, громадянина, готового захищати свою Батьківщину 18 лютого 2019 року у середній загальноосвітній школі № 161 для учнів 9-11 класів проведено виховний захід-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.


Захід до Міжнародного дня рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в СЗШ 161 проведено:
для учнів 1-4 класів музично-розважальне шоу "Я люблю рідну мову";
для учнів 3-4 класів мовознавча вікторина "Скарби рідної мови";
для учнів 5-7 класів квест "Мовно-літературний вояж";
учні 9-11 класів писали тематичний диктант.


Тиждень правознавства в школі

Зустріч старшокласників зі шкільним поліцейським старшим лейтенантом Ситник Надією Віторівною.


Заходи до Дня Соборності України

До Дня Соборності України - 100-ї річниці Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки у школі № 161 м. Києва відбулися урочисті заходи.


Виставка творчих робіт до Дня народження Катерини Білокур

4-А клас підготував виставку творчих робіт до Дня народження Катерини Білокур, художниці, яка не маючи жодної освіти, піднялась на високий щабель професійної майстерності у живопису.


Тиждень української мови та літератури

В рамках тижня до дня української мови та писемності у середній загальноосвітній школі №161 відбувся захід за участі учнів 8 класів. Конкурси заходу було спрямовано на перевірку знань правил української мови та граматики. Всі учасники з легкістю відповідали на запитання, показуючи цим, що вони справді знають рідну мову.


Свято "День козацтва"

Вчителі фізичної культури провели змагання, в яких прийняли участь учні 9-11 класів. Їм треба було пройти низку перешкод: на швидкість з’їсти яблуко не торкаючись руками, разом з однокласником пройти дистанцію зв’язаними однією скакалкою, скласти слово «КОЗАК» зі сірників, та звичайно на швидкість з’їсти смачну кашу. Переможцями стали учні 11-А класу. Мета цих змагань розвиток патріотичного духу у школярів.


Концерт "Колейдоскоп талантів"

25.10.18 У нашій школі відбувся концерт «Калейдоскоп талантів», який підготувала молодша школа.

Мета цього заходу визначення та підтримка творчої ініціативи учнів, батьків та вчителів.

Наші маленькі школяри підготували запальні танці, гарні пісні, та навіть красиво продекламували поезію відомих українців. Такі концерти допомагають виховувати духовно-моральні цінності та творчу освіту учнів.


Виховний захід "Людина починається з добра"

Виховний захід для учнів початкових класів до 100річчя з народження Василя Сухомлинського підготував 4-А клас.


Зустріч з поліцейським

В рамках тижня початкової школи у середній загальноосвітній школі №161 відбулася зустріч учнів 2-х класів шкільним поліцейським, старшим лейтинантом поліції Ситник Надією Вікторівною. На тему «Дитина та автомобільний транспорт. Безпечна дорога до школи. Правила поводження в громадських місцях».

Під час зустрічі офіцер поліції в ігровій формі повторила з молодшими школярами правила дорожнього руху, розповіла про небезпеки їх порушення, відповідала на запитання учнів.


Свято "День Знань"


2017-2018 н.р.

Останній дзвінок. Ура! Канікули!

31.05.2018р. Відбулася урочиста лінійка присвячена закінченню навчального року. Нагородження відмінників, переможців олімпіад та конкурсів, танцювальні номери від учнів початкової та середньої ланки, вальс випускників і, нарешті, останній дзвінок, що лунає з рук наймолодших та найстарших вихованців. Ура канікули! До нових зустрічей.


30.05.2018р. Свято «Прощавай, початкова школа!»


День вишиванки.

17.05.2018р. Традиційно у школі відзначають День вишиванки. Всі учні та вчителі як і в попередні роки провели флешмоб. Учні початкових та середніх класів танцювали під пісню «Моя сорочка вишиванка», повторюючи рухи за старшокласниками. На шкільному стадіоні панувала атмосфера свята та шквал позитивних емоцій.


Вечір відпочинку для батьків

10.05.2018р. Традиційний вечір відпочинку для батьків у цьому році був присвячений Дню матері. Учні виступами привітали матусь та показали свої таланти найріднішим у світі людям.


08.05.2018р. День пам’яті та примирення.


Конкурс «Спідкубінг»

03.05.2018р. Захоплюючий конкурс «Спідкубінг».


Результати конкурсу:
I місце – Придибайло Павло (6-Б клас);
II місце – Хістов Микита (5-Б клас);
III місце – Пелешок Ілля (7-А клас).

День Довкілля у школі

21.04.2018р. Вчителі, батьки та учні вийшли на суботник.


Вихованці дитячих садочків у гостях у школярів

18.04.2018р. нашу школу відвідали садочки, для яких учні 4-х класів підготували концертну програму.


День цивільного захисту


День козака у школі

27.03.2018р. у школі відбувся День козака, який став заключним етапом проведення дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).


Відзначаємо День води у школі

22.03.2018р. З метою проекту «Сталий розвиток » (екологічне виховання) учні школи разом із вчителем біології Дзуєнко З.О. переглянули учнівські презентації, стіннівки, відеофільми про важливість водних ресурсів для підтримання життя на планеті Земля.


Свято краси та здоров’я у школі

20.03.2018р. Дослідно-експериментальний проект «Навчання в русі». Учні початкової школи взяли участь у конкурсі « Свято краси та здоров’я». Переможці – учні 2-А класу (класовод Масіна О.М.), які представляли нашу школу у відповідному конкурсі міського рівня


Лекція «Як ти дорослішаєш»

12.03.2018р. учні нашої школи ознайомилися з освітньою програмою «Як ти дорослішаєш». Проект відбувся за підтримки Інстинуту модернізації освіти Міністерства освіти і науки України кафедри дитячих та підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти ім.. П. Л. Шупика.

З ученицями 6х -8х класів спеціаліст провела урок «Особиста гігієна для дівчаток-підлітків», де давала відповіді на всі поставлені запитання. Приємним завершенням лекції стало те, що кожна дівчина отримала в подарунок щоденник для особистих спостережень «Як ти дорослішаєш».


Концерт та привітання до Міжнародного жіночого дня

07.03.2018р. Cвято весни у школі


Музично-поетичний захід до Дня Святого Валентина

14.02.2018р. Учні старших класів презентували різні грані любові за допомогою відеороликів, поезії та музичних номерів. Зокрема: 11-А клас – любов як найвище почуття, що надихає на творчість та подвиги; 9-А клас - перше кохання; 10-Б клас – батьківська любов; 10-А клас – вічне взаємне кохання.


Тематична конференція «Ти – людина, громадянин, отже маєш права»

13.12.2017р. для учнів 7-х, 8-х класів десятикласники провели захід про права дитини. Крім пізнавальної інформації, глядачі отримали задоволення від творчих виступів старшокласників.


Захід «В ніч на Андрія»

12.12.2017р. учні 9-А класу виступили для восьмикласників з театральною композицією «В ніч на Андрія», у якій відтворили звичаї та традиції українського народу.


Захід «Мій Сковорода»

На заході «Мій Сковорода», який відбувся 11.12.2017р., юні художники, учні 7-х-11-х класів, представили своє бачення українського філософа Григорія Сковороди, зобразивши його в різних іпостасях: туриста, козака, астронома, індійця і навіть Ван Гога. Автори кращих робіт були нагороджені грамотами.


Зустріч зі шкільним поліцейським «Кібербулінг. Права дитини»

11.12.2017р. учні 5-х, 6-х класів спілкувались зі шкільним поліцейським про права дитини та безпеки в інтернеті.


Захід «Основи інформаційної безпеки держави» до Дня Збройних Сил України

04.12.2017р. курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провели профорієнтаційну бесіду з учнями 10-А, 10-Б та 11-А класів.