Телефон: (068)186-85-42

2018-2019 н.р.

Листопад 2018р. Започатковано участь учнів школи у благодійній програмі «Щедрий вівторок».

Щедрий Вівторок (хештеґ #ЩедрийВівторок у соціальних мережах) — Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. Цього дня мільйони людей у понад 150 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи. У 2018 році Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти і стала 154-ю країною, яка долучилась до Giving Tuesday. Вперше Всеукраїнський день добрих справ відбудеться 27 листопада 2018 року.

Щедрий Вівторок об'єднав учіх наших учнів, вчителів та батьків навколо добрих справ та вкотре довів, що українці - нація добродіїв.

Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, полоньерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

2017-2018 н.р.

Березень 2018р. Участь у благодійній програмі «Великодня радість».

Благодійні акції: «Хвилинка добрих побажань» для дітей-сиріт, малозабезпечених, дітей, позбавлених батьківського піклування; «Воїнам-захисникам» для воїнів АТО; «Подаруй хвилинку щастя» для людей похилого віку.

Грудень 2017р. Всі учні школи з 1 по 11 класи активно приймали участь в акціях. Діти приносили цікаві книги, іграшки, канцтовари, багато теплих речей, побутову хімію та продукти довготривалого зберігання.