Центральний вхід
Наша адреса: м. Київ,
вул. Академіка Івана Каблукова, 14
Поштовий індекс: 03065
Електронна пошта: 161sch@gmail.com
Телефон:(044)497-73-13

СТАТИСТИКА ЗНО-2020 (подивитись)

СТАТИСТИКА ЗНО-2019 (подивитись)

СТАТИСТИКА ЗНО-2018 (подивитись)

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в районних предметних олімпіадах
за 2019-2020 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Жені Касандра

9-А

І

 французська мова

 Артикуца Л.Я.

2

Чабанюк Олександра

10-А

ІІІ

3

Архіпчук Віталій

8-Б

ІІІ

біологія

 Дзуєнко З.О.

4

Солодка Анна

9-Б

І

5

Кошуба Іван

10-Б

ІІІ

6

Киреєва Влада

11-А

ІІ

комп‘ютерна

графіка

Кабан Т.П.

Мацюк В.І.

Грицюк М.В.

7

Лисенко Дарія

11-А

ІІІ

8

Фещук Владислав

9-Б

ІІІ

9

Кохан Вікторія

7-А

ІІ

10

Кириченко Катерина

6-Б

ІІ

11

Конотоп Вероніка

6-Б

ІІІ

12

Мацкевич Назар

10-Б

І

англійська мова

Амеліна О.М.

13

Солодка Анна

9-Б

І

правознавство

Букіна Л.М.

14

Гевела Михайло

9-А

ІІІ

15

Ковальов Михайло

7-Б

ІІІ

лінгвістика

Пастушенко Л.В,

16

Лисенко Дарія

11-А

ІІІ

російська мова

Коновалова Т.С.

17

Приндюк Ксенія

11-А

ІІ

фізична культура

Леснікова С.В.

18

Єресько Роман

11-А

ІІІ

Степанов О.В.

19

Солодка Анна

9-Б

ІІ

історія

Букіна Л.М.

20

Гевела Михайло

9-А

ІІІ

21

Варійчук Анастасія

11-А

ІІІ

22

Халецький Микита

10-А

ІІІ

Халецька Л.П.

23

Лотоха Софія

7-Б

ІІІ

українська мова

Жидкова Н.І.

24

Крайова Анна

8-Б

ІІІ

Сагайдак Н.О.

25

Солодка Анна

9-Б

ІІІ

Олійник З.П.

26

Варійчук Анастасія

11-А

ІІ

27

Куліш Ольга

10-Б

ІІІ

Зарубіжна література

Коновалова Т.С.

28

Абдулла Софія

11-A

29

Варійчук Анастісія

11-A

IІІ

30

Лотоха Софія

7-Б

ІІІ

фізика

Галабурда С.О.

31

Солодка Анна

9-Б

IIІ

32

Конотоп Вероніка

6-Б

ІІІ

 образотворче мистецтво

 Мацюк В.І.

33

Щавінська Вікторія

6-Б

ІІІ

34

Кохан Вікторія

7-А

ІІ

35

Сояк Софія

7-А

ІІІ

36

Красавцева Марина

7-Б

ІІІ

37

Бойко Аліна

8-А

ІІІ

38

Солодка Анна

9-Б

ІІ

39

Глушко Марія

10-А

ІІІ

40

Третьякова Вікторія

10-А

ІІІ

41

Лисенко Дарія

11-А

ІІ

42

Варійчук Анастасія

11-А

ІІ

43

Лотоха Софія

7-Б

ІІІ

 географія

 Дода О.І.

44

Солодка Анна

9-Б

І

45

Архіпчук Віталій

8-Б

ІІ

46

Варійчук Анастасія

11-А

ІІ

47

Бойко Аліна

8-А

ІІ

трудове

навчання

Загоруйченко Г.О.

48

Лижник Анастасія

8-А

ІІІ

49

Коденець Катерина

9-Б

ІІІ