Центральний вхід
Наша адреса: м. Київ,
вул. Академіка Івана Каблукова, 14
Поштовий індекс: 03065
Електронна пошта: 161sch@gmail.com
Телефон: 497-73-13

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в районних предметних олімпіадах
за 2016-2017 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Яковенко Богдан

9-Б

ІІI

 українська мова

 Безуса Т.С.

2

Лисенко Дар‘я

8-А

ІІІ

 Олійник З.П.

3

Тарасюк Богдана

10-А

ІІІ

 Швець Т.С.

4

Яковенко Богдан

9-Б

ІІІ

історія

 Карпенко М.П.

5

Габенко Владислав

10-А

ІІІ

 Халецька Л.П.

6

Варійчук Анастасія

8-А

ІІ

комп‘ютерна

графіка

Кабан Т.П.

Мацюк В.І.

7

Василенко Марія

10-А

І

8

Кудрик Анна

11-А

ІІІ

9

Абдулла Софія

8-А

І

10

Мельниченко Нікіта

8-А

ІІІ

інформаційні

технології

Кабан Т.П.

11

Яковенко Богдан

9-Б

ІІІ

правознавство

Карпенко М.П.

12

Трейтяк Орест

7-А

ІІІ

лінгвістика

Галабурда С.О.

13

Авраменко Євгеній

10-А

ІІІ

біологія

Дзуєнко З.О.

14

Чаркін Нікіта

10-А

ІІІ

15

Лисенко Дар‘я

8-А

ІІІ

16

Волковий Владислав

9-Б

III

17

Варійчук Анастасія

8-А

ІІІ

математика

Галабурда С.О.

18

Авраменко Євгеній

10-А

ІІІ

Оробей Н.О.

19

Солодка Анна

6-Б

ІІІ

Христевич О.О.

20

Матвієнко Анастасія

9-А

ІІ

французька мова

Ліснічук І.В.

21

Матлаєва Катерина

9-A

II

22

Яковенко Богдан

9-Б

ІІІ

зарубіжна література

Коновалова Т.С.

23

Лисенко Дар‘я

8-А

І

 образотворче мистецтво

 Мацюк В.І.

24

Варійчук Анастасія

8-А

ІІ

25

Мікітюк Поліна

9-А

ІІІ

26

Василенко Марія

10-А

ІІ

27

Варійчук Анастасія

8-A

І

 географія

 Дода О.І.

28

Яковенко Богдан

9-А

ІІ

29

Волковий Владислав

9-Б

ІІІ

30

Дубчак Михайло

11-А

І

фізична

культура

Леснікова С.В.

31

Мякушко Катерина

9-Б

ІІІ

трудове

навчання

Загоруйченко Г.О.

32

Мякушко Поліна

9-Б

ІІІ

33

Варійчук Анастасія

8-А

ІIІ

фізика

Галабурда С.О.

34

Авраменко Євгеній

10-А

II

 Бардик І.А.

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в 1 етапі конкурсі-захисті учнівських творчих робіт в МАН (міський етап)
за 2016-2017 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Тарасюк Богдана

10-А

ІІ

 історія

 Халецька Л.П.

2

Яковенко Богдан

9-Б

ІІІ

 Карпенко М.П.

3

Володін Михайло

9-Б

ІІ

4

Володін Михайло

9-Б

ІІ

 зарубіжна

література

 Коновалова Т.С.

5

Яковенко Богдан

9-Б

ІІІ

6

Тарасюк Богдана

10-А

III

 українська

література

 Швець Т.С.

7

Микитюк Поліна

9-А

I

 психологія

 Дзуєнко З.О.

8

Ковальчук Юлія

9-А

III

9

Мякушко Поліна

9-Б

II

 медицина

 Дзуєнко З.О.

10

Рогова Марина

9-Б

II

 валеологія

 Дзуєнко З.О.

11

Мякушко Катерина

9-Б

II

 зоологія

 Дзуєнко З.О.

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в міських предметних олімпіадах
за 2015-2016 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Яковенко Данило

8-А

ІІІ

 географія

 Дода О.І.

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в конкурсі-захисті учнівських творчих робіт в МАН (міський етап)
за 2015-2016 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Дубчак Михайло

10-А

ІІ

 історія

 Халецька Л.П.

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в районних предметних олімпіадах
за 2015-2016 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Абдулла Муслім

11-А

ІІ

 історія

 Халецька Л.П.

2

Шаповалова Анастасія

11-А

ІІІ

3

Іванова Анастасія

11-А

ІІІ

4

Яковенко Богдан

8-Б

ІІІ

українська мова

 Безуса Т.С.

5

Лисенко Дар‘я

7-А

ІІІ

 Олійник З.П.

6

Лисенко Дар‘я

7-А

ІІ

російська мова

 Коновалова Т.С.

7

Абдулла Софія

7-А

ІІІ

8

Варійчук Анастасія

7-А

ІІІ

9

Габенко Владислав

9-Б

ІІІ

правознавство

Карпенко М.П.

10

Авраменко Євгеній

9-Б

ІІІ

біологія

Дзуєнко З.О.

11

Абдулла Муслім

11-А

ІІІ

Web-дизайн

Кабан Т.П.

12

Розмаїтий Дмитро

11-А

ІІІ

інформаційні

технології

Кабан Т.П.

13

Кравчук Діана

11-А

ІІІ

14

Савчук Станіслав

10-А

ІІІ

15

Розмаїтий Дмитро

11-А

ІІІ

комп‘ютерна

графіка

Кабан Т.П.

Мацюк В.І.

16

Морозов Дмитро

11-А

ІІІ

17

Соломенко Юлія

11-А

ІІІ

18

Кудрик Анна

10-А

І

19

Полив‘яна Анжела

9-А

ІІ

20

Матвієнко Анастасія

8-А

ІІІ

французька мова

Ліснічук І.В.

21

Микитюк Поліна

8-А

ІІІ

зарубіжна література

Коновалова Т.С.

22

Лисенко Дар‘я

7-А

ІІ

 образотворче мистецтво

 Мацюк В.І.

23

Варійчук Анастасія

7-А

ІІ

24

Павлова Поліна

8-А

ІІІ

25

Микитюк Поліна

8-А

ІІ

26

Струц Євгенія

8-А

ІІІ

27

Габенко Владислав

9-Б

ІІ

 географія

 Дода О.І.

28

Варійчук Анастасія

7-А

ІІ

29

Яковенко Богдан

8-А

ІІ

30

Волковий Владислав

8-Б

ІІІ

31

Кручко Денис

8-Б

ІІІ

32

Варійчук Анастасія

7-А

ІІ

хімія

Семашко В.І.

33

Лисенко Дар‘я

7-А

ІІІ

34

Авраменко Євгеній

9-Б

ІІІ

лінгвістика

Оробей Н.О.

35

Чаркін Нікіта

8-Б

ІІ

36

Варійчук Анастасія

7-А

ІІІ

математика

Галабурда С.О.

37

Авраменко Євгеній

8-Б

ІІІ

Оробей Н.О.

38

Сконечних Єлизавета

10-А

ІІІ

Пастушенко Л.В.

39

Варійчук Анастасія

7-А

ІІІ

фізика

Галабурда С.О.

40

Яковенко Богдан

8-Б

ІІІ

41

Лисенко Дар‘я

7-А

ІІІ

42

Авраменко Євгеній

9-Б

ІІ

Бардик І.А.

43

Губань Віра

8-Б

І

трудове навчання

Загоруйченко Г.О.

44

Бендарська Марія

9-Б

ІІІ

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в міських предметних олімпіадах
за 2014-2015 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Розмаїтий Дмитро

10-А

ІІ

 інформаційні технології

 Кабан Т.П.

2

Юрович Іван

11-А

ІІІ

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в конкурсі-захисті учнівських творчих робіт в МАН (міський етап)
за 2014-2015 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Шаповалова Анастасія

10-А

ІІІ

 всесвітня історія

 Гаврилюк М.В.

2

Дубчак Михайло

9-Б

ІІІ

 археологія

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в районних предметних олімпіадах
за 2014-2015 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

   Предмет

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Абдулла Муслім

10-А

ІІІ

 історія

 Гаврилюк М.В.

2

Полив‘яна Анжела

8-А

ІІІ

3

Кручко Деніс

7-Б

ІІІ

фізика

 Грицюк М.В.

4

Вексельман Костянтин

11-А

ІІІ

5

Кириленко Ельвіра

10-А

ІІІ

українська мова

Олійник З. П.

6

Яковенко Богдан

7-Б

ІІ

Погуца О.В.

7

Абдулла Муслім

10-А

ІІ

Web-дизайн

Кабан Т.П.

8

Бендарська Марія

8-Б

І

трудове навчання

Загоруйченко Г.О.

9

Бен Маммас Аіша

8-А

ІІІ

світова література

Коновалова Т.С.

10

Розмаїтий Дмитро

10-А

ІІ

інформаційні

технології

Кабан Т.П.

11

Басік Артем

11-А

ІІІ

12

Бунечко Катерина

11-А

ІІІ

французька мова

Ліснічук І.В.

13

Федоряко Ірина

11-А

ІІІ

біологія

Дзуєнко З.О.

14

Лисенко Дарія

6-А

ІІ

 образотворче мистецтво

 Мацюк В.І.

15

Варійчук Анастасія

6-А

ІІ

16

Гевела Марія

6-А

ІІІ

17

Микитюк Поліна

7-А

ІІ

18

Шаповалова Анастасія

10-А

ІІІ

 географія

 Дода О.І.

19

Іванова Анастасія

10-А

ІІІ

20

Габенко Владислав

8-Б

ІІІ

21

Авраменко Євгеній

8-Б

ІІІ

22

Матлаєва Катерина

7-А

ІІІ

23

Кирєєва Владислава

6-А

І

комп‘ютерна

графіка

Кабан Т.П.

Мацюк В.І.

24

Абдулла Софія

6-А

ІІ

25

Бурак Олександр

6-А

ІІІ

26

Соломенко Юлія

10-А

ІІ

27

Микитюк Поліна

7-А

ІІ

Грицюк М.В.

Мацюк В.І.

28

Дубчак Михайло

9-Б

І

українознавство

Карпенко М.П.,

Олійник З.П.

29

Яковенко Богдан

7-Б

ІІ

30

Габенко Владислав

8-Б

ІІІ

31

Абдулла Муслім

10-А

ІІІ

32

Дода Ганна

11-А

ІІІ

Досягнення

учнів школи за підсумками їх участі
в конкурсі-захисті учнівських творчих робіт в МАН (районний етап)
за 2014-2015 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

Секція

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Бен Маммас Аіша

8-А

ІІІ

світової літератури

Коновалова Т.С.

2

Шаповалова Анастасія

10-А

І

всесвітньої історії

Гаврилюк М.В.

3

Грицюк Андрій

9-Б

ІІІ

4

Дубчак Михайло

9-Б

ІІ

історії України

5

Гарманчук Світлана

9-Б

ІІІ

6

Мухіна Анастасія

10-А

ІІ

психології

Дзуєнко З.О.

7

Тарасенко Анна

10-А

ІІ

8

Кравчук Діана

10-А

І

9

Федоряко Ірина

11-А

ІІІ

валеології

10

Журавель Оксана

10-А

ІІ

11

Абдулла Муслім

10-А

ІІІ

української літератури

Олійник З. П.

Досягнення

учнів школи у районних конкурсах
за 2014-2015 навчальний рік

№ п/п

Прізвище, ім`я

учня

Клас

Місце

Конкурс

Прізвище, ім`я

вчителя

1

Кошуба Іван

5-Б

ІІІ

конкурс Яцика

Швець Т.С.