Телефон: 497-73-13

Гортаючи сторінки шкільної історії

Захід «Основи інформаційної безпеки держави» до Дня Збройних Сил України

04.12.2017р. курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провели профорієнтаційну бесіду з учнями 10-А, 10-Б та 11-А класів.

Зустріч зі шкільним поліцейським «Кібербулінг. Права дитини»

11.12.2017р. учні 5-х, 6-х класів спілкувались зі шкільним поліцейським про права дитини та безпеки в інтернеті.

Тематична конференція «Ти – людина, громадянин, отже маєш права»

13.12.2017р. для учнів 7-х, 8-х класів десятикласники провели захід про права дитини. Крім пізнавальної інформації, глядачі отримали задоволення від творчих виступів старшокласників.

Захід «Мій Сковорода»

На заході «Мій Сковорода», який відбувся 11.12.2017р., юні художники, учні 7-х-11-х класів, представили своє бачення українського філософа Григорія Сковороди, зобразивши його в різних іпостасях: туриста, козака, астронома, індійця і навіть Ван Гога. Автори кращих робіт були нагороджені грамотами.

Захід «В ніч на Андрія»

12.12.2017р. учні 9-А класу виступили для восьмикласників з театральною композицією «В ніч на Андрія», у якій відтворили звичаї та традиції українського народу.