Телефон: (044)497-73-13

Проект "Школа без булінгу, сім'я без насильства - 365!"

23.09.2019 року у середній загальноосвітній школі № 161 м. Києва стартував проект «Школа без булінгу, сім’я без насильства – 365!». Головна мета проекту – формування в школі безпечного середовища та толерантних стосунків між усіма учасниками навчально-виховного процесу.
Розпочався цей проект з флешмобу "СТОП булінг!", в якому приймали участь представники 4-11 класів школи.

А ще у період з 23 по 27 вересня у школі пройшли уроки добра та уроки дружби, зустрічі учнів та батьків зі шкільним офіцером поліції Ситник Надією Вікторівною, представниками кіберполіції з лекцією про кібербулінг, моніторингове дослідження «Що ти знаєш про булінг» для 5-11 класів.
Пам’ятаймо, що школа це територія безпеки для дітей та відповідальності для дорослих.