Шкільний волонтерський рух «Промінь надії»

знову активно долучився до акції «Діти дітям», яку організували районна рада старшокласників «Лідер» у співпраці з громадською організацією «Соломʼянська платформа». Був проведений збір необхідних речей для навчання дітям Херсонщини.
Дякуємо всім небайдужим!!!

Грудень, Всеукраїнський рух добрих справ #Щедрий_вівторок.

Другий рік поспіль наша школа виступає амбасадором #ЩедрогоВівторка, Всеукраїнського руху добрих справ. Учні і педагоги щиро підтримали ідеї благодійництва у школі, які ініціювали лідери учнівського самоврядування та творча група вчителів.
У цьому році акція відбулася з 3 по 6 грудня за напрямами:

збір коштів для хворих діток Віки Соловйової (13 років) та Васі Давидгона (11 років);
збір канцтоварів для дитячого будинку Житомирської обсласті для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківського піклування;
збір корму для собак і котів притулку "SOS";
створення творчого проекту "Мої добрі справи";
відеозвернення до хворих дтей "Промінь надії";
творчий проект "Листівки надії".

Листопад, концерт для онкохворих дітей.

15 листопада учні та вчителі нашої 161 школи відвідали з концертом реабілітацйний центр для онкохворих дтей благодійного фонду "Запорука".
До діток завітали незвичайн друзі в образі Бетменів (Хістова Вероніка, 9-Б клас та Хістов Микита, 7-Б клас), прочитав вірш "Даруйте доброту" учень 4-А класу Тищенко Артем, пригостила казковими солодощами Фея Драже зі своїми горошинками (Фененко Олександра, 10-А клас та учасниці гуртка "Черлідингу" 4-А та 4-Б класів). А завершив концертну програму вокальний ансамбль "Розмаїття" (6-А кл., 7-А кл., 7-Б кл., 8-А кл.) з піснями-побажаннями здоров'я та щастя хворіючим діткам.

2020-2021 н.р.

Березень, 2020р. Майстер-клас для онкохворих дітей.

1 березня 2020 року вчителі СЗШ № 161 м. Києва Загоруйченко Г.О., Массіна О.М. та Мацюк В.І. провели майстер-клас для онкохворих дітей.
Для малюків, які довгий час перебувають у стінах лікарні, які не часто мають можливість поспілкуватись із цікавими, креативними людьми, ця зустріч стала справжнім святом. Святом натхнення, творчості, краси. З великим задоволенням діти виготовляли листівки, робили аплікації, малювали та писали щирі побажання найдорожчим людям.
Виявилось, що нести добро у світ зовсім не складно.
Долчаймося до добрих справ!

Листопад 2020р. Започатковано участь учнів школи у благодійній програмі «Щедрий вівторок».

Щедрий Вівторок (хештеґ #ЩедрийВівторок у соціальних мережах) — Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. Цього дня мільйони людей у понад 150 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи. У 2018 році Україна вперше приєдналась до міжнародної благодійної спільноти і стала 154-ю країною, яка долучилась до Giving Tuesday. Вперше Всеукраїнський день добрих справ відбудеться 27 листопада 2020 року.

Щедрий Вівторок об'єднав учіх наших учнів, вчителів та батьків навколо добрих справ та вкотре довів, що українці - нація добродіїв.

Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, полоньерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

2019-2020 н.р.

Березень 2019р. Участь у благодійній програмі «Великодня радість».

Благодійні акції: «Хвилинка добрих побажань» для дітей-сиріт, малозабезпечених, дітей, позбавлених батьківського піклування; «Воїнам-захисникам» для воїнів АТО; «Подаруй хвилинку щастя» для людей похилого віку.

Грудень 2019р. Всі учні школи з 1 по 11 класи активно приймали участь в акціях. Діти приносили цікаві книги, іграшки, канцтовари, багато теплих речей, побутову хімію та продукти довготривалого зберігання.