Аматорський шкільний шоу-театр «Реприза»
(«Кому делать нечего»)

Дата народження: грудень 1988 року.
Характеристика: театр сімейного типу (для дітей та дорослих).
Адреса: вул. Каблукова, 14.
Особливості: новорічна традиція, місце неформальної зустрічі вчителів, учнів, батьків, випускників школи.

Головна мета будь-якого спектаклю – створення атмосфери домашнього свята: яскраві костюми, справжні об’ємні декорації, добрі і ненав’язливо-повчальні сюжети, щира гра знайомих усім акторів (вчителів, а віднедавна і учнів школи)! Усе це зробило спектаклі театру не просто очікуваною, але і життєво необхідною подією для всієї шкільної родини.

В 1988 році колектив молодих учителів проявив ініціативу створення казкової новорічної вистави для учнів школи. Результат настільки сподобався учням і вчителям, що наступного року питання підготовки нової вистави не ставилось під сумнів. Згодом це стало традиційним дійством, яке збирає учнів, їхніх батьків, вчителів, гостей школи, колишніх учнів – всіх, хто не уявляє свято Нового року без традиційної вистави вчительського театру.

Учні школи виховуються в традиціях любові і поваги до театрального мистецтва. Вчителі, набуваючи власного акторського досвіду, із задоволенням передають його своїм вихованцям, залучаючи їх змалечку до участі у невеличких театральних постановках, а також у виставах шкільного театру разом із вчителями.

Дорослі розуміють, що шкільні театральні традиції відіграють виняткову роль у вихованні підростаючого покоління, створенні у школі особливої атмосфери співпраці та творчості. Саме тому театр має гарячу підтримку з боку батьківського комітету та особисто голови піклувальної ради школи - головного офтальмолога МОЗ України Рикова Сергія Олександровича, який навіть зіграв роль Чарівника у виставі «Радужный город» в 2005 р.

Вистави шкільного театру нікого не залишають байдужими. Щорічні щирі відгуки вдячних глядачів спонукають театральний колектив, підтримуючи чудову традицію, створювати нові й нові вистави.

У грудні 2013 року театр урочисто відсвяткував своє 25-річчя.