Центральний вхід
Наша адреса: м. Київ,
вул. Віталія Скакуна, 14
Поштовий індекс: 03065
Електронна пошта: 161sch@gmail.com
Телефон: (044)497-73-13

“Ви запитуєте – ми відповідаємо”: УЦОЯО проведе прямий етер, присвячений НМТ

Український центр якості освіти проведе для майбутніх абітурієнтів і абітурієнток, а також освітян і освітянок прямий етер “НМТ-2024: ви запитуєте – ми відповідаємо”. Під час онлайн-заходу фахівці центру дадуть відповіді на запитання, які стосуються всіх аспектів проведення мультипредметного тесту.

Про це повідомив УЦОЯО.

Пряма трансляція онлайн-зустрічі відбудеться 28 лютого о 15:00 на YouTube-каналі УЦОЯО за посиланням.


Поставити свої запитання про:

  1. реєстрацію для участі у вступному випробуванні;
  2. те, коли й де потенційні учасники/учасниці проходитимуть тестування;
  3. те, як визначатимуть результати для вступу тощо,

на які фахівці дадуть відповідь під час етеру, усі охочі можуть до 27 лютого 17:00 в google-формі.

До відома випускників 11-го класу!!!


Класичне ЗНО в 2022 році було скасовано

У межах вступної кампанії 2022 року для вступу на бакалаврат передбачено проведення національного мультипредметного тестування (НМТ). Загальна кількість завдань мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено 120 хвилин. Випробування міститиме три блоки завдань: з української мови, математики, історії України. Це визначено наказом УЦОЯО від 11.05.2022 № 33.

Завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів і будуть аналогічними до використовуваних у ЗНО. Зазначимо, що завдань з відкритою формою відповіді, наприклад написання власного висловлення, в НМТ не передбачено.

Завдання будуть оцінені відповідно до схеми нарахування балів, подібної до тієї, що використовується в ЗНО. За виконання кожної складової тесту учасник після завершення тестування отримає окремий результат. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.Дізнайтесь подробиці на сайті КРЦЯО